piątek, 30 czerwca 2017

Miesiąc w pigułce - CZERWIEC

Niezorganizowanie to ostatnio moje drugie imię. Nie mogę się zebrać do tego aby coś zrobić, ociągam się lub nierealnie sobie rozplanowuje czasowo. A jeszcze jak ktoś coś ode mnie chce, to całkiem mi się szyk dnia psuje. Ale jakoś daje radę i obiecuję sobie, że jak minie sesja, to będzie lepiej.. Obym miała racje ;)


Za dużo mnie na blogu w tym miesiącu nie było, mam tego świadomość. Ale za to na instagramie i facebooku mnie nie brakuje i staram się codziennie wstawiać fotki, choć odwiedzanie niektórych profili które lubię, również trochę kuleję, ale serio dajcie mi jeszcze chwilę :)

Jaki jest czerwiec? Teoretycznie powinien być pięknym miesiącem, zaczynają się wakacje (dla niektórych), robi się coraz cieplej, więc teoretycznie ...ALE w rzeczywistości jest okropny i sprawia, że niejednego studenta głowa pęka od nadmiaru(!) wiedzy. Wszystkie zaliczenia, ostatnie odrabianie zajęć, sesja są właśnie w ten 'piękny' miesiąc. I kiedy już masz nadzieję, że będzie w nim koniec tego co złe, to nie, muszą nawet zaczepić o lipiec. I tak też teraz tkwię w nosie w ustawach (8!?), tezach i kazusach i mam nadzieję, że szybko i skutecznie będę miała to za sobą.. 

Ale kończę swoje wywody niezadowolenia z obecnego spędzania swojego cennego czasu i przechodzę do podsumowania treningów, zdjęć z instagrama i postów :) Łapcie i cieszcie się wolnością (rzecz jasna Ci co mogą!) Z treningami nie szalałam w tym miesiącu, ale wszystko pod kontrolą :) Mimo to, że nie mam wielu treningów za sobą, to te co zrobiłam pozwalają mi utrzymywać efekty. W tym tygodniu wolałabym widzieć większą ich ilość, ale egzaminy i nauka pochłaniają dużo mojego czasu, a wyjście na siłownie zawsze mi się przedłuża ;) 

Jeśli jeszcze nie obserwujesz, to zapraszam na @klaajdka


Miesiąc w pigułce - MAJ (załapał się na czerwiec, wpadnij, tam też jest spis, może coś Ci się spodoba;)) 

Co więcej w czerwcu? 
Wygraliśmy (z chłopakiem) steamera - jupi! Ponadto Reebok Classic Polska na swoim instagramie udostępnili moje zdjęcie - to miłe :) 


Możliwe, że jeszcze o czymś zapomniałam, ale muszę wracać do nauki - koniec przerwy! Do następnego :) 

Zaobserwuj, daj lajka - będzie mi bardzo miło:) 

10 komentarzy :

 1. Dość aktywny miesiąc :) Super zdjęcia :)

  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. hahah i zgłodniałam oglądając te zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, idę Cie obserwować, ładne masz te zdjęcia :) Mój miesiąc to constans w porównaniu z Twoim :D xD

  OdpowiedzUsuń
 4. No i pięknie :) Świetne podsumowanie miesiąca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie tak sobie podsumować miesiąc i zweryfikować co się zrobiło ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne są te podsumowania! :)
  Jak dla mnie miesiąc i tak bardzo aktywny! mimo, że twierdzisz iż nie poszalałaś z treningami. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny post z podsumowaniem miesiąca :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń